Falowniki

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie różnego rodzaju maszyn przemysłowych. W tym czasie udało nam się przetestować dziesiątki rozwiązań z zakresu sterowania różnego rodzaju napędami.

W ostatnich latach falowniki stały się urządzeniami niezwykle uniwersalnymi i przystępnymi cenowo. Spowodował to wzrost liczby nie tylko producentów zagranicznych ale i wejście na rynek solidnych, polskich marek. Zdobytą przez nas wiedzę jesteśmy w stanie wykorzystać w celu doboru falownika odpowiedniego do Państwa potrzeb oraz zapewnieniu niezbędnego wsparcia technicznego.

Falowniki stosować można zarówno w prostych rozwiązaniach wymagających niewielkich gabarytów i podstawowej funkcjonalnośc, jak i w układach wymagających zaawansowanych algorytmów regulacji czy współpracy ze sterownikami zewnętrznymi. Zakres mocy stosowanych przez nas urządzeń obejmuje wszelkie dostępne na rynku napędy - od kilkuset watów do kilkuset kilowatów. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

 

Co oferujemy?

  • dobór odpowiedniego falownika do istniejącego napędu
  • możliwość wstępnego zaprogramowania urządzenia pod wymagania klienta
  • projekt i wykonanie kompletnego układu sterowania napędem zamkniętego w metalowej szafie
  • serwis układów napędowych i elementów sterowania napędami